Referanslar / Müşteri Yorumları

Bodrum'da Yeni Yıl

funda kendiroğlu 01.05.2012 Merhaba, Ece Hanımın işine verdiği önem müşterisine gösterdiği dğer anlayışı ve güler yüzü ile bizi Bodrum da yazlık sahibi yaptığı için teşekkür ederiz.Saygılarımızla, Funda K.

Sn. Sevil Ece Hanım, Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğunuz tüm çabanı teşekkür etmek isterim. Süreç içerindeki tüm bilgilendirici mesajlarınızdan, evin pazarlanması konusunda gerek sosyal medyada gerekse de ilan siteleri vasıtasıyla başarıya ulaşmamız konusunda her zaman en iyi şekilde çalışmanız sonucunda çok da uzun olmayan bir sürede işlemi neticelendirmekten ziyadesiyle mutluyuz. Bundan sonraki dönemde de Bodrum'da 

funda kendiroğlu 01.05.2012 Merhaba, Ece Hanımın işine verdiği önem müşterisine göer yüzü ile bizi Bodrum da yazlık sahibi yaptığı için teşekkür ederiz.Saygılarımızla, Funda K.

Sn. Sevil Ece Hanım, Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğunuz tüm çabanız ve sabırlı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür etmek isterim. Süreç içerindeki tüm bilgilendirici mesajlarınızdan, evin pazarlanması konusunda gerek sosyal medyada gerekse de ilan siteleri vasıtasıyla başarıya ulaşmamız konusunda 

funda kendiroğlu 01.05.2012 Merhaba, Ece Hanımın işine verdiği önem müşterisine gösterdiği dğer anlayışı ve güler yüzü ile bizi Bodrum da yazlık sahibi yaptığı için teşekkür ederiz.Saygılarımızla, Funda K.

2020

Sn. Sevil Ece Hanım, Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğunuz tüm çabanız ve sabırlı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür etmek isterim. Süreç içerindeki tüm bilgilendirici mesajlarınızdan, evin pazarlanması konusunda gerek sosyal medyada gerekse de ilan siteleri vasıtasıyla başarıya ulaşmamız konusunda her zaman en iyi şekilde çalışmanız sonucunda çok da uzun olmayan bir sürede işlemi neticelendirmekten ziyadesiyle mutluyuz. Bundan sonraki dönemde de Bodrum'da yapmak istediğimiz yatırımımıza yine sizin aracılık ederek bu sefer alıcı olarak destek sağlayacağınız ümit ederim. Çalışmalarınızda başarılar diler, tekrar teşekkür ederim. 

Furkan TURHAN

2020

Dürüst ve güven veren kişiliğiniz, işinize saygınız ve pozitif enerjinizle sizin gayrimenkul danışmalığı mesleğine saygınlık kattığınızı düşünüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sizinle çalışmak zevkti, Her şey için çok teşekkür ederim.

Özlem Dede

2020

Bodrum'daki evimin satışında son derece profesyonel, güleryüzlü, her aradığımda hep çok ilgili çok yardımcı olan Sevil Hanım her şeyiyle mükemmel yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Benim emlakçı arkadaşlarımıza olan önyargımı tamamen değiştirdiniz. En kısa zamanda da evimin satışı için çok çalıştınız ve inanılmaz bir sürede hiç zorlanmadan satış işini gerçekleştirdiniz. Çok teşekkür ederim. 

Dr. İnci Şenses

2020

Sevil Hanım ile Bodrum'da bulunan evimin satışı için işbirliği yaptık. bu süreç boyunca profesyonelliği ve ayrıca içten karakterli yaklaşımı ile kendisini yatanıma şansım oldu. Kendisi her türlü gelişme hakkında iyi bir filtreleme ve değerlendirme sonucunda iletişime geçti. Aylık raporları ile ayrıca hem bölge hem de evim hakkındaki fiyat teklifleri dışındaki gelişmeler hakkında bilgilendirdi. Sonuç olarak da iyi bir süreç ile evin satışı gerçekleşti. Firması ve kendisi ile çalışma fırsatını herkese kesimlikle tavsiye ederim.

Serkan Keçecioğlu

2020

Sonuca giden ve bunu hızlı bir şekilde doğru yapan birisi ile iş yapmak her zaman çok keyifli. Sevil Ece ile tekrar yollarımız kesişti.Bodrum'da kaybedilmeyecek sağlam ve güvenilir destek. Sonsuz teşekkürler.

Meral McNabola

2019

Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğunuz gayret, disiplinli ve takipçi çalışma anlayışınızi süreçten bizi sürekli bilgilendirerek piyasayı ve evimizin değerini takip egme imkanı vermenizden memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Tekrar aynı bölgede gayrimenkul edinme kararı vermemiz halinde mutlaka iletişim kuracağız. Teşekkür ederim. 

Murat Bilgiç

2019

Sevil Ece Gümüş hanımefendi vazifesini sorumlulukla ve kibarlıkla yapmıştır. Ciddi çalışır ve işleri güzel takip edip sonuca vardırır. Güvenilir bir kişiliği vardır. Bodrum'daki evimin satışını zamanında tamamlamıştır. Teşekkür ederim.

 

2019

Bodrum'da satın aldığım konut ile ilgili tanıştığım Sevil Ece Hanım'ın kibarlığı, iş disiplini ve alıcı ile satıcı arasındaki arabuluculuğundaki başarısı takdire şayandır. Kendisine teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.

Prof. Dr. İsmet Nane

2019

Ece Hanım maerhaba, Bodrum'da istediğimiz özelliklere sahip evi arama sürecinde, bize güler yüzle verdiğiniz dürüst ve güvenilir destek için çok teşekkür ederiz. Sizinle tanışmadan önce aldığımız her teklifi kuşku ve tedirginlikle inceliyorduk, ama sizin bilinçli ve profesyonel önerileriniz bize karar vermekte çok yardımcı oldu. Her şey için tekrar çok teşekkürler.

İclal-Feridun Vatandost

2019

Sevgili Ece Hanım... Yazlığımızın satışında gösterdiğiniz çabayla beraber sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Artık Bodrum'da güvenebileceğimiz bir uzmanımız olduğunu biliyoruz. İyi çalışmalar dileklerimle. 

Ali Yaylacı

2019

Sevil Ece Gümüş, bizim için umut oldu. Kendisini tanıyorduk. Ama evimizin satışı için Haziran ayı ortasında sözleşme imzaladık. Sevil Hanım bu tarihten sonra gerçekten çok ilgilendi. Sürekli evimizi alabilecek alıcılarla yoğun bir şekilde irtibaya geçti. Sürekli alıcıları evimizi göstermek için getirdi. Yaklaşık bir ay sonra gerçekten evimizi alacak gerçek alıcıyla tanıştık ve evimizin satışını gerçekleştirdik. Sevil Hanım'a gösterdiği çabaları için çok teşekkür ederim. Güvenilir ve dürüst bir emlakçı. Kesinlikle öneririm.

Nurcan Akyazı

2019

Tanıştığımız ilk andaki el sıkışmamızdan, arsamızı aldığımız ana kadarki süreçte etkili olan samimiyeti, güleryüzü, hanım efendi kişiliği, iş bilgisi ve becerisi, bizlere gösterdiği saygıdan dolayı kendisini çok takdir ediyoruz ve sonuna kadar hak ettiği başarısının devamını diliyoruz.

Kemal Özçelik

2012

Serap Zuvi̇n 06.11.2012 Ece Hanim, Bodrum Adabuku'nde yer alan yazligimi satislarinda her turlu destegi vererek cok yardimci olmustur. Gostermis oldugu ilgi ve hizmeti konusunda kendisine cok tesekkur eder, basarilarin devamini dilerim.

2016
Serdar Erciyes Nisan 2016 Bodrum bölgesinde yazlık gayrimenkul arayışımız sürecinde destek veren ve titiz çalışmasıyla istediğimiz özellikte evi almamıza yardımcı olan SEVİL ECE GÜMÜŞ hanım ve BODRUM EMLAK ekibine teşekkür ederim.
2013

Osman Dinler 01.03.2013''Uzaklarda, farklı bir ülkede çalışmaktayım.Eşimle birlikte geçen yaz çok yakın dostlarımızın bulunduğu Doktorlar Sitesine ilk olarak 1 geceliğine gelmiştik.Ece Haımla orada tanıştık.Oradan bir ev alma fikri sadece uzak bir düşünce idi .Zira ev sahibi Amerikada idi.Yanımızda yeterli nakit yoktu.En önemlisi ise zaman yoktu.Ece Hanım olabildiğince esnek bir yaklaşımla sıkıntıları bir bir çözdü.Belki de ev sahibi saat farkından dolayı Amerikada gece uykusundan oldu ama sonuca doğru ilerlemiş olduk.Ev sahibi uykulu olarak verdiği taahhütlerini sonradan değiştirmesine karşın Ece Hanım'ın hüner ve becerisi ile işbirliği içersinde konu çıkmaz yola girmeden işimizi tamamladık''. Sevgi ve saygılarımla, Osman Dinler

2013

Aisegul-Serdar Bozkurt Ankara Serdar Bozkurt 14.05.2013 Iyi gunler, Mayis ayi basinda sizin ve sirketinizin araciligiyla satin almasini gerceklestirdigimiz Doktorlar Sitesindeki yazlik evin satin alma surecinde gostermis oldugunuz yakin ilgi ve destekler icin cok tesekkur ederiz. Bir kac yil once yine sizinle temas ederek soz konusu bolgede yazlik ev arayisi icine girmistik.Sizden duzenli gelen SMS bilgileri ile yeni firsatlardan haberimiz oluyordu. En son nisan 2013 de gelen bir mesajiniz, o anda hic aklimizda olmamasina ragmen, ilgimizi cekti ve sizle temasa gecerek evi gormek istedigimizi belirttik. Iki haftalik surec icinde Ankara'dan Bodrum'a giderek evi yerinde gorduk ve karar vermemizi takiben de satin alma islemleri icin sizin yardimlarinizla 2 Mayis 2013 tarihinde tum islemleri tamamladik. Bu surec icinde gerek yazismalarla, gerekse de Bodrum'da sirketinizde ve Doktorlar sitesinde surecin tamamlanmasi icin verdiginiz her tur destek ve gostediginiz sabir ve nezaket icin esim ve kendi adima size ve dolayisiyla da sirketinize tekrar teskkur etmek istiyorum. Bolge gayrimenkul piyasasinda cok yakin takibiniz nedeniyle bir cok satin almada sizin isminizin geciyor olmasi, bu yolda basariyla ilerlediginizi gosteriyor. Biz de size caba icinde oldugunuz bu kariyer yolunuzda basarilar diliyoruz. Gorusmek dilegiyle,

2014

Aykut Alp Turkşana 08.01.2014 Sayın Ece Hanım, yeni bir yazlık edinmemizde, başlangıçta ve sonrasında gösterdiğiniz yakın alaka ve samimi haliniz bizi fazlasıyla etkiledi ve oluşturduğunuz güven karar vermemizi kolaylaştırdı.Satış aşamasında ve devamında bitmiyen ilginiz beni ve eşimi mutlu etti. İşinizdeki profesyonellik, bilgi ve becerinizi, insani özelliklerinizle tamamlayan bir kişi ola- rak sizi ve size sahip acentenizi tebrik ediyoruz. Teşekkür ederiz......

2014

Cihan Şencan 19.03.2014 Geçen ay bodrum gündoğanda bir konut aldım, konut almamda açıkçası sevil Ece gümüş hanfendinin rolü, bilgisi, insan ilişkileri çok etkili oldu, kendisine ailece teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

2016
Ebru Bayraktar Ekim 2016 Ece hanım profesyonelliğiniz. güven veren yaklaşımınız,güleryüzünüz,samimi ilginiz,tüm isteklerimize karşı sabrınız ve yapıcı çözükleriniz sayesinde yazlık sahibi olduk . her şey için teşekkürler.
2016

Yasemin Aydın Kasım 2016 Bodrum'da yaz tatilindeyken aniden ev almaya karar verdik.Onca emlakçı ve ev gezdik. Hiçbiri istediğimiz gibi değildi.oysa ne istediğimizi ve fiyat aralığımızı belirtmiştik.Bodrum'da kimseyi tanımıyorduk.Ece hanımın afişini gördük ve resimdeki yüzü bize güven verdi.ve aramaya karar verdik.Tam istediğimiz gibi 2 yazlık ev gösterdi. İkisini de gönül rahatlığıyla satın aldık.Havaalanında karşılayıp tüm gün bizimle uğraştığı ve güvenli ev alımı için önceden herşeyi ayarladığı için çok ama çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız.

2016
Lily Klemenchich kasım 2016 Sevil helped us to sell our house in Bodrum.throughout the process she was always very efficient in answering our questions and outting our concerns at ease .Once the sale was agreed she was also very good at keeping all parties well informed and communicating with each other .Overall ve had a very plesant experience with Sevil.
2016
Arzu &Gökhan Kolbaşı Aralık 2016 Sevil işini çok iyi bir şekilde yapan ,kesinlikle güvenilir,portföyündeki bölgelere tamamen hakim,diğer emlakçılara hiç benzemeyen ,profesyonel olmakla beraber iyi bir dost ve Bodrum'daki emlak danışmanımızdır.kendisiyle yaptığımız iki işlemde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız gibi yönlendirmeleri sayesinde yatırım amaçlı aldığımız konutlardan ciddi kar etmiş bulunuyoruz.sevil ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.
2017

Patrick and Elizabeth Mcgloin Şubat 2017 We have had a very productive working relationship with Ms Gumus.She worked tirelessly in finding elients to view and ultimately buy our property .Always most help ful and construcktive We have no Hesitation in recommending her to other potential elients.

2017
10.05.2017 CEM KARAKULAK Ece hanımla ilk tanıştığımızda evimizi kiraya vermek için görüşmüştük.Sağolsun beni sürekli bilgilendirdi.Sonunda evi satmaya karar kıldık ve Ece Hanımdan yardımcı lmasını istedik. Gelen her müşteri ile ilgili beni detaylı bilgilendirdi. Kendi evini satacak gibi evimizle ilgilendi.En son satış aşamasında haciz problemimiz oldu. Sağolsun icraydı ,tapuydu,vekaletti derken 10-15 gün sürecek işlemi 2 gün içinde halletti. En son tapu günü alıcımızın vekaletindeki problemi de hallletti ve baya sorunlu olan satışı sorunsuz hale getirdi. Enerjisi,koşturması, güler yüzü herşeyden önce dürüstlüğü ile benden 10 üzerinden 100 puanı haketti. Eğer olur da benim eşimin dostumun Bodrum'da emlak işi olursa bundan sonra kesinlikle Ece hanımdan başkası ile çalışmam. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum.Sektörün sizin gibi dürüst insanlara ihtiyacı var.
2017

Nazlı Alpargu Sabri Ali Ümekkan 17.05.2017 Bodrum bölgesinde ev alma çalışmaları yaptığımız sırada şınu gördük ve öğrendik ki danışman çok önemli bir konu.Gerşekten iyi bir danışmanınız varsa hem içiniz rahat ediyor,hem de sonuçtan memnun kalıyorsunuz.Çünkü gerek yatırım olsun ,gerek yaşıyor olacağınız yeri seçiyor olun bu önemli bir konu.Bu zorlu süreçte hem güler yüzü hem samimiyeti ile her iki tarafı mutlu eden Sevil Ece Gümüş hanıma en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.Ayrıca en kısa zamanda çaya da bekliyoruz. 

2016
Ali haydar Büyüktuğrul Haziran 2016 Bodrum Güvercinlik'teki bir sitedeki evimi satmak için tavsiye üzerine Sevil Ece Gümüş hanımı buldum. Kendisinin yakın ilgi ve becerisi ile kısa zamanda evimi satabildim. ben de kendisini Bodrum'da ev alıp satmak isteyenlere tavsiye eder, kariyerindeki başarılarının devamını dilerim.

Detaylı Arama

Ekibimiz Detaylı Bilgi 

Sevil Ece Gümüş

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı / SEG TEAM

Ayşenur Tay

Gayrimenkul Danışmanı / SEG TEAM

Ege Baykan Tan

Gayrimenkul Danışmanı / SEG TEAM

M.İbrahim Kaymaz

Gayrimenkul Danışmanı / SEG TEAM